вівторок, 20 вересня 2022 р.

Єдиний урок безпеки

Сьогодні, 20 вересня  у сьомих класах ліцею, було проведено "Єдиний урок безпеки" в онлайн- режимі за участю фахівців ДСНС спільно із співробітниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області,Патрульної поліції Запорізької області , Ювенальної превенції ГУНП регіону.

Фахівець- піротехнік розповів дітям про види  вибухонебезпечних предметів та дії у разі їх виявлення.Спеціаліст  НМЦ звернув увагу присутніх  щодо правил поводження під час обстрілів, також у разі виникнення надзвичайних ситуацій, правил безпеки життєдіяльності у побуті.

Інспектори патрульної поліції розповіли про основні правила поведінки на вулиці в умовах правового режиму воєнного стану.

Спеціалісти Ювенальної превенції  акцентували увагу на недопущенні кібербулінгу в повсякденному житті і в мережі Інтернет. Розповіли, також,, про адміністративну відповідальність для дітей за вчинення правопорушень.Учні активно та зацікавлено сприймали інформацію. Під кінець заходу було багато питаннь. 

Наша подяка гостям за змістовну зустріч!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Весняні канікули

Саме час щоб відпочити, та відновити сили. Бо ще трошки і ви завершите навчальний рік! І саме щоб все було добре, важливо памятати правило б...